CFG a.s.

CFG se orientuje především na trh střední Evropy, přičemž obchodní zastoupení má nyní v České republice, Slovensku, Polsku a Spojeném království. Velká část portfolia skupiny je reálně zajištěná podkladovými aktivy, která o svou hodnotu v čase nepřijdou a vytvářejí tak bezpečnostní polštář pro případ jakýchkoliv nenadálých tržních výkyvů. Do holdingu CFG patří tyto společnosti:

CFG Real Estate
Výkup nemovitostí zejména komerčního či rezidenčního typu a jejich následný prodej či pronájem. Nemovitosti jsou kupovány s diskontem 20 - 35%.

CEE Real Estate
Zaměření především na nemovitosti s právní vadou, exekucí, nebo takové, kde majitel preferuje okamžitý prodej. Zisk je realizován prodejem nemovitosti, jejichž cena po ošetřeních právních vad výrazně vzroste.

AK Vinohradská
Klíčem úspěchu na realitním trhu je pohotový a precizní právní servis. Vlastní advokátní kancelář klade důraz na profesionalitu, vysokou odbornost poskytovaných právních služeb a je klíčem k úspěchu ostatních společností skupiny. 

Comfort Money
Jeden z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Nabízí širokou škálu úvěrových produktů: půjčky a úvěry zajištěné nemovitostmi či družstevními byty.

"Společnost Comfort Money vznikla za účelem pomoci lidem, kteří to opravdu potřebují. Majorita našich klientů se shodou nešťastných událostí dostala do těžké situace a bankovní domy se k nim obrací zády. My po pečlivé analýze klientovy situace nabídneme finanční čerpání v takové výši, jež v žádném případě nesmí zhoršit klientovu situaci"

- Ing. Petr Cimala, majitel CFG a.s.

Portfolio nemovitostí je diverzifikováno nejen druhy nemovitostí a počtem, ale i lokalitou, jak ukazuje mapa nemovitostí vlastněných společností CFG Real Estate.
Portfolio nemovitostí je diverzifikováno nejen druhy nemovitostí a počtem, ale i lokalitou, jak ukazuje mapa nemovitostí vlastněných společností CFG Real Estate.

Vzhledem k velkému počtu investičních příležitostí v oblasti realit budou finance z dluhopisových emisí využity pro rozšíření nemovitostního portfolia. 

Dluhopis CEE Real Estate II/2026

  • Fixní roční výnos 6,5% p.a.
  • Kvartální výplata výnosů
  • Minimální investice 100 000 Kč
  • Měna: CZK
  • Bez vstupního poplatku
  • Datum splatnosti: 28.2.2026
  • ISIN CZ0003528929
  • Smluvní dokumentaci k emisi naleznete v odkazu zde

    Uvedené informace o těchto investičních nástrojích není možné v žádném případě považovat za investiční doporučení ze strany společnosti Reissig holding s.r.o., nebo jeho spolupracovníka, jedná se o obecný návrh jednoho z možných řešení, které nezohledňuje konkrétní požadavky a specifika zákazníka. Reissig holding s.r.o., ani jeho spolupracovníci neposkytují službu investičního poradenství, ani obhospodařování portfolia ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., poskytují pouze investiční službu přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů, příp. tuto investiční službu propagují, a to na základě investičního(ch) pokynu(ů) zákazníka, přičemž konečné rozhodnutí týkající se zvoleného investičního nástroje nebo produktu je plně v kompetenci zákazníka. Bližší informace o uvedených investičních nástrojích nebo produktech jsou zákazníkovi k dispozici na příslušných dokumentech finančních institucí či jejich webových stránkách. Při zprostředkování konkrétního investičního pokynu zákazníka Reissig holding s.r.o., resp. jeho spolupracovníci, postupuje dle zvláštních interních předpisů a postupů v souladu s právním řádem ČR.​