Michaela Reissig

CEO & VIP Investment consultant

Michaela je podnikatelka s 20 letou zkušeností  v managementu a s řízením obchodu  B2B i B2C. Mimo jiné má více než 7 let obchodních a manažerských zkušeností v bankovním sektoru. Před lety se stala mentorkou manažerů v různých segmentech. Občas jako hobby přednáší kolem témat osobního a profesního rozvoje. Její životní motto je: "Kvalita je nejlepší byznys plán."

7 věcí, které má ráda: Vynikající espresso, dobrou hudbu, rychlou WI-FI, Apple, cestování, audioknihy a klid.

Telefon: +420 603 250 102 
E-mail: michaelareissig@reissigholding.cz

Bc. David Šilar

Investment consultant senior

David se orientuje na specializované služby a produkty. Investiční pobídky, které ho zajímají bývají špičkou ledovce na českém kapitálovém trhu. Získal své zkušenosti především na burze a prací s investičními a developerskými společnostmi. Jeho velkou předností jak říká mnoho jeho kolegů i klientů je zodpovědnost a spolehlivost.

7 věcí, které má rád: Chutné jídlo, rychlou jízdu, svobodu, seberozvoj, přírodu, historii a grilování.

Telefon: +420 739 957 104
E-mail: davidsilar@reissigholding.cz

Tereza Reissig

CEO assistant & Investment consultant junior

Tereza svým klientům pomáhá vytvořit dlouhodobé rezervy k předem stanovenému datu v budoucnu. Orientuje se na portfolio produktů pro širokou veřejnost. Klienti si ji cení za lidský a rovný přístup. Snaží se primárně svým klientům porozumět a pomáhá jim k dosažení jejich cílů. Jak sama říká, "Pravidelná investice je nejlepší ochranou před sebou samým."

7 věcí, které má ráda: Sport, MMA, hory, tetování, dobré jídlo, ekologii a svou školu.

Telefon: +420 773 670 410 
E-mail: terezareissig@reissigholding.cz