Michaela Reissig

CEO & VIP Investment consultant

Michaela je podnikatelka s 20 letou zkušeností  v managementu a s řízením obchodu  B2B i B2C. Mimo jiné má více než 7 let obchodních a manažerských zkušeností v bankovním sektoru. Před lety se stala mentorkou manažerů v různých segmentech. Občas jako hobby přednáší kolem témat osobního a profesního rozvoje. Její životní motto je: "Kvalita je nejlepší byznys plán."

Socionický typ: Žukov (vůdce & stratég)

7 věcí, které má ráda: Vynikající espresso, dobrou hudbu, rychlou WI-FI, Apple, cestování, audioknihy a klid.

Telefon: +420 603 250 102 
E-mail: michaelareissig@reissigholding.cz

Bc. David Šilar

Investment consultant senior

David se orientuje na specializované služby a produkty. Investiční pobídky, které ho zajímají bývají špičkou ledovce na českém kapitálovém trhu. Získal své zkušenosti především na burze a prací s investičními a developerskými společnostmi. Jeho velkou předností, jak říká mnoho jeho kolegů i klientů, je zodpovědnost a spolehlivost.

Socionický typ: Dostojevský (humanista & sociolog)

7 věcí, které má rád: Motorsport, svobodu, seberozvoj, turistiku, přírodu, historii a grilování.

Telefon: +420 739 957 104
E-mail: davidsilar@reissigholding.cz

Tomáš Kučera

Investment consultant senior

Tomáš se, stejně jako jeho kolega David, orientuje na specializované produkty. Investiční příležitosti, o které se zajímá vynikají svou vyvážeností mezi zajištěním a výnosem. Zkušenosti získal na kapitálových trzích a spoluprací s několika významnými investičními skupinami. Tomáš je lidumil a skvělý humorista, který dovede klienta jednoduše a komfortně provést každou situací. 

7 věcí, které má rád: Kubánský doutník, dobrou knihu, rockovou muziku, posezení s přáteli, sushi, Mercedes a krásu, lidskou i přírodní.

Pavel Chamuljak

Investment consultant junior

Pavel vstoupil do finančního sektoru chvíli po škole. Prošel zkušeností i v nadnárodní bance a aktuálně se u nás věnuje investicím pro retailovou klientelu. S Pavlem je snadné najít konverzační téma, je příjemný společník nabitý informacemi a profesionalitou, v našem oboru tak potřebnou.

7 věcí, které má rád: Gastronomii, cestování, hudbu, sporty, spontánnost a fungující techniku :)

Tereza Reissig

CEO assistant

Klienti si ji cení za lidský a rovný přístup. Snaží se primárně klientům porozumět.

7 věcí, které má ráda: Sport, MMA, hory, exotická místa, dobré jídlo, ekologii a svou školu.

E-mail: terezareissig@reissigholding.cz